O nás

Dětské centrum Džungle Vsetín je tvořeno třípatrovým prolézacím labyrintem se skluzavkami a toboganem na ploše cca 160m2 a dětským koutkem pro ty nejmenší s balónkovým bazénkem, kolotočem a dalšími hračkami. Rodiče určitě uvítají posezení v příjemném prostředí kavárny s výhledem do dětské prolézačky. Zde Vám nabídneme vynikající italskou kávu Vergnano, horké maliny s vanilkovou zmrzlinou, domácí limonády z kvalitních bio sirupů, sypané čaje nebo horký zázvorový či mátový nápoj. Pro děti Vám rádi připravíme oblíbený párek v rohlíku nebo zapečený toast.
Ve vstupu do objektu se nachází recepce, zde si zvolíte délku pobytu v centru – zda budete chtít zůstat jen hodinu anebo využijete zvýhodněné vstupné na 2 hodiny. Překročení je bohužel v obou případech sankcionováno doplatkem za každou další započatou hodinu. Toto na první pohled nepříjemné opatření je vyvoláno omezenou kapacitou centra, abychom byli schopni garantovat možnost vstupu pro zákazníky s provedenou rezervací.
Při Vaší návštěvě Vám pracovnice na recepci nabídne registrační formulář, kdy po jeho vyplnění a vyjádření Vašeho souhlasu s provozním řádem (viz. odkaz v MENU) Vás zaneseme do naší databáze zákazníků a budete si moci rezervovat telefonicky čas pro Vaši příští návštěvu. Dále budete informováni o všech akcích a nabídkách zábavního dětského centra, případně omezeních provozu z technických důvodů.