Hlídání dětí

Zná to asi každý – potřebujete si zajít k lékaři, na úřad, ke kadeřnici, na nákup, anebo si jen zacvičit. Ale nemáte hlídání… Přiveďte vaše dětičky k nám. Rádi je pohlídáme, pohrajeme si s nimi a usměvavé vrátíme zpět. Máme krásnou velkou hernu, klouzačky, kolotoč, bazén plný kuliček a kromě toho zásoby her a mnoho materiálu na nejrůznější tvoření. Nabízíme dvě možnosti hlídání – jednorázové nebo pravidelné. Věk dětí na hlídání 2–10 let. Možnost hlídání dětí hlavně v dopoledních hodinách, ale dle domluvy možno odpoledne či o víkendu.

 

Kdo o vaše děti bude pečovat?

Hlídání dětí zajišťuje kvalifikovaný personál, který má zkušenosti s dětmi.

 

Lenka Koňaříková

– máma dvou dětí, která absolvovala kurz pečovatelka dětí a u nás v Džungli je známá z každoročních příměstských táborů jako jedna z lektorek.

 

Lucka Kašparová

– studentka oboru Učitelství pro 1. stupeň ve Zlíně, a také má již vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku v Přerově. S dětmi tráví spoustu času už od malička, práce s dětmi ji moc baví a naplňuje.

 

Martina Gajdošíková

– studentka Pedagogické fakulty oboru logopedie v Olomouci, která tráví s dětmi mnoho času v rámci praxí, ale i jako naše táborová vedoucí na příměstských táborech. Ráda vymýšlí kreativní tvoření a hry pro rozvoj dovedností dětí a stále sbírá nové zkušenosti.

 

Ceník:

  1h 2h 3h
1 dítě 250 kč 400 kč 650 kč
2 děti 400 kč 550 kč 800 kč

 

Cena zahrnuje vstup do herního prvku, hlídaní dětí, pomůcky ke tvoření, pitný režim.

Rezervaci je nutné provést předem na telefonním čísle: +420 603 339 939

Darovat poukaz

Džungle Vsetín - dárkový poukaz Koupit poukaz