Po vynucené přestávce opět obnovujeme provoz Džungle v úterý 26.5.2020. Vzhledem k okolnostem jsme se kromě přísnějších hygienických opatření rozhodli i pro snížení kapacity herního prvku o třetinu. Do konce června tedy bude platit povolení vstupu pro maximálně třicet dětí najednou, proto vás prosíme, abyste si pokud možno vytvářeli rezervace nebo si před návštěvou telefonicky ověřili aktuální obsazenost centra. Taktéž je možné, že v případě pěkného počasí (a tím pádem i nízké návštěvnosti) budeme hernu zavírat dříve, informaci vždy ale zveřejníme na webové stránce a na našem FB.

Děti se v herním prvku budou moci pohybovat bez roušek, při posezení v kavárně také nebudou roušky povinné. Prosíme všechny návštěvníky o maximální ohleduplnost vůči ostatním.

Letní tábory budou probíhat za přísnějších hygienických pravidel s tím, že všem dětem bude při příchodu bezkontaktním teploměrem kontrolována teplota. Nově budou pro děti i obědy zajištěny v přímo v centru, protože vybavení zázemí baru je v tomto ohledu plně vyhovující.

Pokud se přesto rozhodnete pro zrušení účasti dítěte na táboře, poprosíme o co nejrychlejší zaslání odhlášky, abychom mohli uvolněné místo nabídnout někomu ze seznamu náhradníků. Již uhrazenou platbu vrátíme samozřejmě v plné výši.

Děkujeme všem za pochopení a budeme se těšit na vaši návštěvu. 🙂